You are here

سنگسر.آی آر

نخستین و پربازدیدکننده ترین سایت شهرستان مهدیشهر

چهارشنبه, 01 خرداد 1398

موسسه مطالعه و مبارزه با دخانیات خانواده سبز

ایمیل پرینت PDF

 نمونه ای از انتشارات موسسه که توسط سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر .آی آر در بین همشهریان توزیع گشته است . 

 سایت فرهنگی و اطلاع رسانی سنگسر . آی آر در جهت تحقق اهداف فرهنگی و مبارزه با دخانیات در سطح گسترده ای همکاری خود را با موسسه مطالعه و مبارزه با دخانیات خانواده سبز در اواسط تیر ماه سال جاری آغاز نمود که توزیع کتب منتشر شده این موسسه به صورت رایگان در بین همشریان و همچنین اطلاع رسانی در خصوص این موسسه از طریق سایت اینترنتی سنگسر . آی آر از جمله زمینه های همکاری فی مابین بود که در صددیم این همکاری ها بیشتر شده و با توجه به مدیریت این موسسه که توسط جناب آقای احمد فاضلی نژاد همشهری مهدیشهری ( سنگسری ) صورت می پذیرد این امید در دل ما زنده میشود تا با تلاش های انجام شده و همیاری همشهریان گامی در جهت کم رنگ نمودن دخانیات در شهرستان مهدیشهربرداشته باشیم و شاهد اعتیاد و مواد مخدر در این شهرستان نباشیم . ان شاء الله

قابل توجه :

 به اطلاع می رساند این موسسه با شعار :

خانواده سبز ، خانواده بدون دخانیات ، جامعه سالم تر 

از بین کلیه همشهریان علاقه مند و خیر اندیشان اندیشمند که خود را در برابر آینده جامعه مخصوصا جوانان و نوجوانان بی تفاوت نمی دانند عضو میپذیرد . در صورت تمایل مشخصات فردی شامل شغل ، میزان تحصیلات و آدرس پستی خود را ارسال تا فرم عضویت رایگان برای شما ارسال شود .

تهران، صندوق پستی 155-19565            تلفکس : 22459018-021              

                        Email : این ایمیل آدرس توسط Spambot ها محافظت شده، برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید

 

 

نظر راجع به این مطلب

 

Tags: در, از, با, که, این, خود, اطلاع, آر, سنگسر, را, همشهریان, شده, موسسه, دخانیات, خانواده

Share:Ask!BlinkBits!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Free and Open Source Software NewsFacebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!
Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن